Suhted & seks 1 074 teemat   1 335 postitust foorumis

Lisa vastus

to: 29.01 - tänud vastuse eest! Kahju küll, ...

Autor: Kessu 31.01.04 01:45

to: 29.01 - tänud vastuse eest! Kahju küll, kui pean mõne teise naise tegema sama õnnetuks nagu ma ise olin 2-3 aastat tagasi oma abikaasast ilma jäädes...
miks arvad, et siin jututoas keegi ei taha avalikustada kohti, kus toredaid kuigi üksikuid 35-45 mehi leidub? Ma arvan, et kes ikka ise on heas ja ilusas suhtes, siis ei pea ta ju vallalisi mehi "omale hoidma" - "omal" ju kodus olemas :-)

Samas - loodan, et keegi ikkagi teab mõnd tõestisündinud lugu kas iseenda või mõne teise elust, kus on õnnestunud saada hea suhe üle 30-sel naisel ILMA teiselt naiselt meest üle löömata...

to: m33
Tore, kui Sa mehena väärtustad seksi juures hingelist lähedust! Ja tore, et lapsi tähtsaks pead. Paistab, et oled hea südamega ja ei mõtle vaid iseendale (seetõttu vääriksid armastust!)

Mida ma kõigepealt öelda tahan - Su naine on kirjeldamatult rumal. Milleks ta peab 3 aastat seksist keelduma? Mul ei tuleks pähegi nii teha oma mehele (kui mul oleks mees). Oled vapper, et ei ole naist maha jätnud, ehkki naisel tundub olevat vist ükskõik, kas ei karda ta Sind kaotada??? Mina küll kardaks...

Mida siis peaksid tegema?
Otsi siiski armuke. Aga ilmselt oleks mõttekam, kui selleks oleks ABIELUS naine. Üksik võib Sinusse liiga ära armuda ega suudaks suhet lõpetada või saladust pidada. Usu, ka armukesega võib olla tohutu hingeline side.

Sa ei saa ju jäädagi elu lõpuni seksi ostma???

Kas oled oma naisega rääkinud - miks ta nii teeb? Miks ta ei või kasvõi kord kuus oma armastatud mehega seksida, gaad dämed!!! Kas ta armastab üldse Sind ja on talle üldse tähtis Sinu heaolu ja õnnelikkus? Kavatseb ta ikka ühel heal päeval seksi juurde "tagasi pöörduda" või ei kavatsegi???

Ja veel - kui ta ka 3 aasta pärast taas Sind seksiga õnnistab - kas Sa siis üldse erutuksidki tema peale?

Otsi kindlasti omale armuke. Usu, palju on õnnetus abielus naisi, kes samuti laste pärast lahku ei taha minna - vaata natuke ringi, pane mõni neist ennast NAISENA tundma ja Sa leiad armukese - leiad hingelise sideme, seksi ja armastuse ning seda kõike ilma, et Su naine sellest midagi teada saaks (sest abielunaised on väga hoolikad kõrvalsuhet varjama).

Kõike ilusat Sulle!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada