Suguhaigused 118 teemat   194 postitust foorumis

Lisa vastus

Punased laigud sugutil

Autor: Teevo T 02.11.13 17:55

Punased laigud suguti pea peal ja kerge sügelus. Aja möödudes hakkavad kestendama ja punane ala muutb tundlikumaks ning sügelus tugevneb. Hiljem algab veritsus ja sügelus muutub valusaks.
Olen sellega võidelnud juba mitu aastat. Esimene aasta külastasin Vladimir Vihljajev - seksuoloog- meestearst mitmel korral. Esimesel korral määras mulle mingi valge kreemi, mida saiosta ainult Kristiine apteegist retsepti näol. Suurt abi sellest ei olnud - tõmbas punetused tagasi, kuid ära ei kadunud. Kui kreem otsa sai läks asi jälle vana radapidi edasi.
Teisel korral määrati sama ravim. Ütlesin dr.-le, et sellest ei ole ju abi, kuid tema kehitas ainult õlgu.
Elu olude sunnil lahkusin Eestist ja külastasin meestearsti välismaal. Kirjutati välja retseptiravim Kenacomb ointment 15g kollakas tuub, milles kollakas kreem koostisega Triamcinolone, acetonide 1mg/g, neomycin 2,5mg/g, gramicidin 0,25mg/g ja nystatin 100 000 units/g. Ravim väga hea, toimib. Võtab ära kõik punetused ja peenis näeb välja jälle nagu ennem. Lõpetan määrimise ja umbes nädal pärast seda ilmnevad punased laigud ja algab sügelus. Milles on probleem?
Pesen korra päevas (ravimi kasutamise ajal iga kord enne määrimist) vastava seebiga, millega on arstid soovitanud. Naine on mul kogu aeg üks olnud. Nakkav see pole, kuna oleme alati ühel ajal kontrollis käinud. Oleme proovinud vahekorras olla kummiga ja ilma (mingit erinevust selles pole). Laigud tulevad lihtsalt tagasi, kui ma määret ei kasuta. Nüüd hakkab mul Kenacomb otsa saama ning mure tuubi kahanemisega kasvamas, kuna Eestis seda ravimit ei müüda ja välismaalt siia tellida ei saa.
Oskate ehk aidata või annaks Kenacombi koostis kokku segada mitmest erinevast ravimist,sestpaistab, et midagi kangemat hetkel meditsiinis ei toodeta?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada