Suguhaigused 116 teemat   191 postitust foorumis

Lisa vastus

mis sorti suguhaigus???

Autor: mures neiu 25.06.11 15:05

jutt tuleb pikk, niisiis alustan algusest.
Kahtlustan, et olen saanud partnerilt mingi suguhaiguse, millega on tegu ei oska arvata. Veider on see, et sümptomid ei väljendu mitte suguelunditel vaid suus. Just nimelt, peale oraalseksi eelmisel talvel tundsin kuidas kurk hakkas kipitama, mul on lapsena kurgumandlid eemaldatud ning seal kus olid kunagi madlid, on nüüd tekkinud kollakad villid. Keel tundub nagu oleks paistes ning on valulik, samuti on kaetud valge katuga ning sinna on tekkinud mõned punased punnid...
Läksin kohe perearsti juurde, kes arvas, et tegu on raskekujulise angiiniga ning pani mu nädalasele antibiootikumi kuurile... midagi ei muutunud!!
Edasi võtsin aja nina-kõrva-kurgu arstile, kes määras kõikvõimalikud vereanalüüsid kuid ka sealt ei ilmnenud midagi ning saatis mu koju, öeldes, et muretseda pole vaja. Andis immuunsüsteemi turgutavaid kapsleid (olin ka maininud oma kõhklustest, et tegu võib olla mõne seksuaalselt teel leviva haigusega nt. seen vms) Ja ometi tunnen, et miskit on muutunud- ebameeldiv lõhn ja maitse suus ning see katt mis kord möödub, kuid tihti tagasi tuleb...
Partner on suht skeptiline ja suhe kannatab selle all.... ning kuna arstid ütlesid, et ma muretsen asjatult olen teinud näo, et kõik on korras...kuni nädal tagasi- partner tegi mulle samuti suuseksi (olen teda küll keelanud, tal mingeid sümptomeid ei ole) ning hiljem suudles mind.. ning nüüd on põrgu lahti. Mul on paari päevaga kohutav rögisev köha tekkinud...hingatagi on valus, suus on jällegi ebameeldiv lõhn ja maitse. Üldse on olemine väga kehv ning nõrk ja kopsud oleks kui leekides...kohutav. Niisiis nüüd olen ikkagi 100% kindel, et tegu peab olema mingi bakteriga, sest ma ei ole ei külmetunud ega muidu haige olnud, kuid need sümptomid on liiga selged, et silm kinni pigistada.
Mis ma tegema pean??? Millist arsti uuesti külastada ning milliseid analüüse peaks tegema??
Ja kas oraalseksiga on nüüd lõpp?? Palun abi!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: nii   08.07.11 04:12

mine gynekoloogile,see vöib olla klamyydia..soovita vötta köiksugu analyysid.Sorry,kirjutan vöörsilt,pole eestik tähti

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Gerly Kedelauk   10.08.11 11:11

Tere mures neiu
Loodan, et oled saanud oma murele lahenduse. Kui ei, siis soovitan lugeda suguhaiguste sümptomitest ka http://www.testikodus.ee/suguhaigused.
Selle lehe kaudu saab teha ka suguhaiguste teste. Niiet tellite endale koju komplekti, võtate proovi ja saadate laborisse. Vastuse saate mõne päeva möödudes uuesti keskkonda sisse logides. Kui vastus peaks olema positiivne, saate välja printida ja pöörduda günekoloogi või perearsti poole, kes määrab diagnoosi alusel ravi.
Hoiate kokku aega ja ehk saate selguse majja, et oma suhet kiiresti päästa.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada