Stress 964 teemat   1 288 postitust foorumis

Lisa vastus

Sundliigutused

Autor: Kelli 15.12.16 20:01

Mul on juba mitmed aastad sundliigutused - vasaku poole (õla ja eriti abaluu liigutamine). Alguses oli seda vähem ja tegin just siis, kui rinnahoidja seljas oli. See tundus nii ebamugav, et pidin liigutama. Kui kodus oli niisama pluus (ilma pesuta) seljas, siis ei olnud neid sundliigutusi. Aga nüüd on need järjest hullemaks läinud. Väljas teen koguaeg ja ka kodus, kui pesu seljas ei ole. Koguaeg teen. See on väga häiriv ja proovin mõelda, et ei teeks aga siis on veel ebamugavam ja halvem olla, et iga pean seda liigutust tegema. Jooksmas käies on asi ka väga hull. Koguaeg on juba hull. Kuna see on mul juba aastaid, siis ei oska kuidagi stressi vms seostada.

Kuidas sellisest asjast lahti saada?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   18.12.16 04:46

Vastus on see on tekitatud, sellest sa ise lahti ei saa, küll aga võidelda sellega ja ära taluda, tegemata jätta, mitte reageerida. Olgu ebamugav, elad üle, ka liigutuse tegemata jättes. Targeted Individual oled, enese teadmata.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kalle   20.12.16 11:45

Tere, mul määrati kunagi et mul on sügav depressioon. Kuid nüüd on mitu aastat sellest möödas ja sooviks minna autokooli. Kas see, et mulle kunagi määrati arsti poolt haigus, võib segada autokooli tervisekontrolli läbimist?

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada