Stress 980 teemat   1 306 postitust foorumis

Lisa vastus

Stress, või võib-olla ärevushäire...

Autor: Elisabeth 20.03.17 14:34

Tere,
Ma olen 12 aastane ja kooliga on vahest sress, aga no kõigil on.Ma stressan kõigest, ma stressan isegi sellest et mul pole millegi pärast stressata, ma ei suuda... sa naerad präegu või, ma naeraksin kaa, aga see ei ole mulle enam naljakas nagu oleks olnud ehk 2 aastat tagasi.

Ma lähen varsti lolliks, nimelt mul on raske hingata ja mulle tulevad vähest südamesse valud, kui jooksen või midagi midagi muud füüsilist teen ja need ei tule kui olen mingi 1km jooksnud, vaid nad tulevad kohe.

Mulle tulevad ka õhtuti paanika hood, või kuidas neid nimetada. Nimelt näitteks eile ma olin just voodisse minemas, kui äkki ma kardan ja ma läksin istusin voodisse ja vaatasin ümber, aga ega seal midagi polnud näha. Siis võtsin telefoni ja vaatasin u. 10min videoid, kuna ma ei julenud midagi muud teha :(. Selliseid asju juhtub tihti. Ma siis eile ei saanud isegi hambaid õhtul pesta, sest kartsin. Ja lootsin et ehk mu isa tuleb varsti koju ja hakkab all kolistama, siis on süda rahul et kui midagi on, karjun, ja ta tuleb ja "päästab" mu... aga teda ei tulnud ja mul oli täna ju kool, pidin magama minema. Siis ma jäin magama nattukese aja pärast. Aga ma ei suuda kaua nii. Nimelt mul on olnud see u. 2-3 aastat.
Ja ma kardan ka pealtnäha tavalisi inimesi, võib-olla olen inimeste suhtes kaotanud usalduse, sest mul ei ole kunagi olnud sõpru (nüüd on aasta olnud üks), ja ma olen sellest oma emale rääkinud aga tall on suhteliselt kama, ta arvab et valetan, või ma ei tea ta ei vasta mulle ega aitta mind. :( Aidake mind!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Autor (Elisabeth)   21.03.17 09:09

Mina jälle,
Tahtin veel õelda, et ma tean, minu mitmed probleemid on mõttetud,aga ma ei saa midagi teha. Ja et lähen stressi kui on tkemas mingi kontrolltöö. Aga mitte siis kui on järgmisel pääeval töö ja ma pole õppinud, vaid kohe ja siis ka kui mul on õppitud ja tegelikult tean et ma saan hea hinde.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada