Stress 997 teemat   1 330 postitust foorumis

Lisa vastus

mis mu peas toimub

Autor: noor ema 11.04.13 14:20

Mure selles, et ma ei suuda oma meest enam usaldada ja uskuda. kui olin rase ja eemal 2 nädalat, siis ta vaatas ühes portaalis naisi. kui selle avastasin, siis ta ütles, et midagi ei toimunud ja ta vaatas niisama. nüüd ükspäev avastasin, et ta vaatab peale lapse sündi iga kuu oma eksnaist. kuigi meil oli kokkulepe, et eksnaine kaob me elust. taas oli ta vastus, et ta igavusest vaatas ja see ei tähenda talle midagi. ikkagi varjas ta mu eest seda. ise ta teab, et see teeb haiget mulle. olen ju kysinud, et kas tal on olnud eksnaisega kokkupuudet siis vastab et ei ole. minu jaoks on kokkupuude juba see, kui ta iga kuu teda vaatab. Ma ei suuda teda enam usaldada ja uskuda. taas lähen suvel pukemaks oma vanemate juurde ja mis mu peas siis hakkab toimuma. mõtted ikka sellest, et kus saidil ta taas kedagi vaatab või suhtleb. kuidas saan tagasi selle usalduse.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to noor ema   11.04.13 19:23

Sa küsid: "Kuidas saan tagasi selle usalduse?"
Sisuliselt tähendab see küsimus seda: Kuidas saavutada, et mu mees enam ei vaataks portaalides naisi ja oma eksnaist?
Ega sa ei saa seda oma mehele keelata ega selle tegevuse lõpetamist nõuda. Ainus, mida teha saad, on rääkida, kuidas tema tegevus sind häirib ja tema suhtes umbusklikuks teeb ning paluda see tal lõpetada.
Kas ta sinu palvele vastu tuleb või mitte, sõltub sellest, kuipalju ta sinust hoolib, ent selle kõrval veel paljudest muudest teguritest. Ta võib sinust isegi väga hoolida, ent ikkagi oma kiusatusele alla anda.
Kui see naiste ja eksnaise vaatamine portaalides jätkub ja sind jätkuvalt häirib, siis on 2 võimalust: sellega leppida või mitte leppida. Kui muidu suhted mehega on head, siis miks mitte leppida? Mitteleppimine viiks pikapeale paratamatult lahutuseni.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada