Stress 989 teemat   1 316 postitust foorumis

Lisa vastus

Lapsele lähenemine,et ta räägiks oma murest!

Autor: Kristi Pallav 19.01.11 09:29

Tere!Minul selline mure oma nelja aastase poja pärast,kuna ta on hästi tundlik ja häbelik ja ei julge vb rääkidam is tedavaevab!Lasteaias kasvataja ütleb,et poja pdi istuma üksinda ja nutvat paar korda päevas vähemalt aga kui küsida,mis mure on,sis ta ei räägi:(,et pisarad on pidevalt silmasj ao n kurb ja mulle ka ei räägi,mis teda vaevab?!Oskab keegi anda nõu v on ka sellline mure!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Dr Meltsas   20.01.11 19:09

Kutt on autist. Teie põhi mure on talle sobivad tingimused tagada, kõige tähtsam on rahu, rahu, rahu. Öelge talle et kui lasteaias ei meeldi siis ta võib sealt ära tulla. Pea asi et te teda ei sunniks midagi tegema. Kui selline laps kasvab halbades tingimustes, saab temast suitsiiditerrorist. Kui heades tingimustes ... no kes projekteerivad kosmoserakette, kirjutavad sümfooniaid, avastavad uusi avastusi, kes on leiutanud need asjad mida meie tavalised inimesed iga päev nii märkamatult kasutame - ikka tundlikud inimesed ju.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Jaanika   21.01.11 14:58

Ma ei ole nõus eelkõnelejega, tegemist on tõsise teemaga ja niimoodi ei tohiks narritada. Kindlasti tuleks konsulteerida kas perearsti või psühholoogiga.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada