Stress 1 001 teemat   1 336 postitust foorumis

Lisa vastus

Ei tea, mis mul viga on ????

Autor: Svetlana Sokolova 18.10.10 19:27

Kas keegi oskab nõu anda ? Mul selline on nagu stress. Mõtlen alati halvasti..Töölt koju tulles olen alati närvis. See on nagu armastuse pärast. Kardan nagu millegi pärast....näiteks keegi teeb mulle haiget, või võtab mu elu ära. Üks naaber elab siin lähedal, aga ma ei salli teda...see kummitab nagu mind...ei jäta mind rahule. Kui ma kuskil mujal olen, siis olen täiesti rahulik, ei mõtle halvasti. Siit eemal olemine olin rahulik. AGa ma ei tea, mida teha, ma elan siin ja olen kogu aeg stressis....mõtlen alati halvasti....Püüdsin kogu aeg positiivne olla...vahepeal olin, vahepeal ei olnud.
Palun seletage, mida pean tegema....

Ette tänades :)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kontrolli.   19.10.10 11:08

Паразиты серьезно подрывают психику, вызывая страхи, беспокойство, недомогания, кошмары, беспокойный сон, раздражительность,развивается синдром хронической усталости.Длительное пребывание паразитов в организме постепенно приводит к психическому истощению,вызывая как обычную нервозность, так и серьезные состояния.Паразиты не только подрывают иммунитет человека, но существенно меняют его психику.95 - 99% населения планеты имеет паразитов, но не знает об этом.
esli est voprosõ ostav svoi mail ja napisu.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: katrina   14.12.12 00:07

hei mul on kusimus see ei ole minu kohta , vaid mu elukaaslase nimelt tal oli kaks ja pool nadlat tagasi rasked kohuvalud niiet nuttis mul kate vahel valud kestsid ja kestsid umbes 12 ja pool tundi siis kutsusime kiirabi nuud on ta haiglas olnud sellest ajast saadik , tal olid mingid sooled blokitud niiet ta ei saanud vetsu minna ja kakada talle tehti op nadal tagasi aga seisund on hullem nuud ta magu ei aksepteeri toitu ega vedelike , samuti on tal nuud valud paremas alakohu nurgas aegjalt , ning tal on voolik nina kaudu maos et pumbata valja maovedelike ( roheline vedelik ,roheliste tukkidega ) samuti saab ta tilgutite kaudu vett ja paratsetamooli ning veel mingeid muid valuvaigisteid , tal on vaga raske magada ning kui ta magama jaab sis ainult paariks tunniks , ta on vaga kurnatud koguaeg ning tana saime teada et ta neerud veavad teda samuti alt , kas keegi oskaks mulle oelda millest see koik tingitud on ning kuidas tema olukorda paremaks muuta sest arsti siin eriti ei oska midagi teha , nimelt elan inglismaal sellest ka miks kirjutan siia eesti foorumisse kuna respekt meie oma kodumaa arstidele on suurem kui nendele siin , samuti ta on suures masenduses ehk oskaksite ka soovitada kuidas tema masendusest lahti saada sest ta soovib et ta sureks mitte ei elaks et sellest koigest lahti saada mis temaga toimub ! Palun aidake !

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: to katrina   25.12.12 16:22

Võimalik, et su mehel on seedeelundites kuskil vähk või muu kasvaja.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada