Stress 999 teemat   1 330 postitust foorumis

Lisa vastus

Armukadedus

Autor: Krissu 12.10.11 16:57

Terekest. Mul on selline mure.. ma olen suhtes olnud peaaegu 4 aastat. Ma kuulen alati hellitavaid sõnu ja armastusavaldusi oma kallima poolt ja ta on mulle kinnitanud, et mina olen see õige. Kuid mind vaevab üks asi.. tema esimene suhe lõppes halvasti, tüdruk pettis teda ning kuigi tal oli seda raske teha, ta ei andestanud tüdrukule seda tegu. Peale seda kuskil 1,5 a hakkasime meie omavahel rääkima ja asi arenes suhteni. Me kõik oleme muidu ühe alevi lapsed, tema minust natuke vanem. Ma armastan teda väga, kuid mind vaevab see, kui ta oma eks-tüdrukuga, kes teda pettis, mingit tegemist teeb. Tegelikult ei suhtle nad üldse,kui siis ainult vahel teretavad, kuid mind närib juba mitu päeva see, et ta soovis kolm päeva hiljem Facebookis sellele tüdrukule õnne sünnipäevaks ning kasutas veel minu mõeldud luuletust. Muide ta ise lisas selle tüdruku endale sõbraks.. See pole muidugi ainus kord kuid seda väga tihti ei juhtu ka. Mind häirib kui ta mingisugust huvi oma eksile üles näitab.. Ta teeb seda alateadlikult ja ei saa ise arugi, mida naised mõtlevad...? Äkki ma põen selle pärast, mida see tüdruk mõtleb.. Naised juba on ju sellised, et loevad pea igast asjast välja flirtimise või et "oo, ta raudselt tahab mind.." Ma võin tunduda lapsik, kuid tahaks teada teiste arvamust, kas mu armukadedus tundub nõmedana? Ma lihtsalt olen mõelnud, et miks teha tegemist inimesega, kes tegi nii palju haiget. Ma saan aru, et sellest on kaua aega möödas, kuid mind sisimas härib see väga. Ma olen talle ka rääkinud sellest, ta ütleb, et mõistab mind, kuid samas ikkagi teeb selliseid tegusid ning pärast ütleb, et ta ei teadnud, et see mind niimoodi häirib. Ma olen endale ette kujutanud, et äkki tal on kuskil sügaval südames mingisugune säde alles, sest see tüdruk oli suhte lõppemises süüdi. Kuid ma tean et mu poiss armastab mind väga ja mulle on öeldud, et seda on kohe tema silmadest näha. Mida ma peaks tegema, et oma armukadusest üle saada või siis miks mu kallim teeb ikkagi midagi sellist kui ta teab et see mind häirib või kohati haiget teeb? Miks peaks oma eks-tüdrukuga üldse mingit tegemist tegema? Mida teie teeksite mu poisi asemel?Kas teeksite oma eksiga mingit tegemist? Või mis teeksite minu asemel? Loodan, et ei tundunud mingi haiglaselt armukade, seda ma ei ole.. Lihtsalt ikka see eksi-värk.. Ma ei tea mida mõelda või mida küsida, aga öelge oma arvamus lihtsalt.. Aitähh :)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Juta   14.11.11 13:14

Ka mina arvan et eksidega ei ole ju motet edasi suhelda kui suhe juba ammu labi!kui sinu poiss Sind toeliselt armastab siis peaks ta Sinu sooviga arvestama.Paljud inimesed elavad ikka minevikus,kuigi on teadlikud et asja ju nagunii enam ei saa!Olevik ju koige t2htsam!Sa ei ole lapsik,olen ise 26a ja olen yleval pidanud suhet 5a kud probleem on yks ja see sama,talle ikka meeldib nende eksidega suhelda.Mina aga olen tasapisi moelnud et panen kaardid lauale ja lahkun sellest painavast suhtest.Arvan et armastus ei peaks nii toimim.Kuula oma sydame h22lt ja motle kas tahad terve oma ylej22nud elu selle inimese korval olla kes sinu soovi ei austa ja j2rjekindlalt Sulle haiget teeb???!!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: oeh   01.01.12 16:17

mul on samasugused mõtted peas olnud nagu sinul, teemaalataja. mind häiris selle juures kõige rohkem see, mida TEISED arvavad. mida see eks arvab meie suhtest, kui mees otsib teda ikka taga.. järelikult ei saa meil kahel ju kõik omavahel korras olla kui mujalt tarvis veel haarata.

teadmatus on vahel ikka hullult palju parem kui see, kui näed, kellele su mees nüüd feissbuukis jälle sinu luuletust kirjutas..

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada