Stress 958 teemat   1 281 postitust foorumis

Lisa vastus

Armsad inimesed, kes kurdate elurõõmu puudumise ...

Autor: Liia 12.04.08 18:49

Armsad inimesed, kes kurdate elurõõmu puudumise üle! Olgu teil see teadmine, et Jumal on see, kes meile rõõmu ja rahu annab! Kui on mingil põhjusel vaja ravimeid võtta, siis tuleb neid võtta, aga me ei saa arvata, et me RÕÕMU rohupurgist leiame! Seal lihtsalt pole seda!!!
See ongi meie jumalatu ühiskonna kohutav eksitus, et me välistame täielikult Jumala oma elust, me teeme kurja endale ja teistele mitmel erineval moel, meil pole armastusest õiget arusaama ja igaüks on ise see kõige suurem jumal endale jne. jne.
Ja siis need pahad tunded ja rahutus ja tigedus ja... rohupurgi-rõõmud ja joobnu elutüdimus ja...
Jumal ei ole kiirabi ega päästeteenistus - inimese kohus on Jumalat austada ja armastada, mitte et Teda hädas appi hüüame ja siis jälle unustame (nagu kiirabi unustame).
Elutüdimuses vaevlejaile tahaksin ütelda: kui sul, inimene, on veel pisutki soovi elada ja rõõmu tunda (hoolimata su surmahalast), siis anna end elava Jumala kätte ja Tema teeb su terveks!
Mina võin arvuti vahendusel sulle toetuseks torkida mõne sõna, oled nõus!? Sa pole ju sugugi üksi! Tegelikult. Ja igasugu tööd on maa ja ilm täis, nii et - anna menna!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada