Stress 957 teemat   1 280 postitust foorumis

Lisa vastus

Väline selles mõttes, et ega organismi keemia ...

Autor: Eelmine 14.06.04 13:55

Väline selles mõttes, et ega organismi keemia sellest ei muutu, kui me ennast tahtejõu abil püsti ajame ja tegutseme. Me toimime kogemuste, kohustuste, viisakuse ja tont teab mille kõige najal ja toel. Seni kuni jaksame, muidugi. Mõned ühel päeval enam siiski ei jaksa.
Olem olnud kaks korda väga sügaval (kuid siiski jaksanud tõusta). Ma tean, et vaid minu pere sai aru, et minuga pole kõik korras. Mujal tegutsesin autopiloodil ja keegi ei taibanud midagi. Puhtalt tahtejõu küsimus, ja seda mul vajaduse korral jätkub. Aga see kahjuks ei ulatu siiski ajusse, kus on midagi valesti ja kust tulevad kõik need sümptomid. Neist kõige jubedam on võimetus millestki rõõmu tunda.Ja just rõõmu teesklemine on ka kõige raskem, kui teised sinult seda ootavad.

Muuseas, isegi nii raske haigus nagu skisofreenia on mingi aine puudumine ajus, ja on seetõttu keemia abil mõjutatav. Mulle eimõjunud antidepressandid hästi, tekitasid suuri kõrvalnähte. Esimesel korral paranesin pikapeale ise, sest kadus depressiooni tekitanud olukord. Või vähemalt ma arvan nii.
Cesradyston (naistepuna) tõi mu teisel korral tagasi ja ma võtan seda nüüd juba aastaid väikestes kogustes.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada