Seedimishäired 201 teemat   369 postitust foorumis

Lisa vastus

Kõhulahtisus

Autor: Liis 23.02.10 12:00

Tere, mul on selline mure, et umbes aasta tagasi hakkad mul mingi jama seedimisega. Kui midagi sõin siis oli teada et varsti ma wc istun. Ja see pidev kõhulahtisus on mul siiani. Mitte miskit süüa ei saa, kohe tuleb tagant kaudu välja. Sooviksin teada, et millest see tulla võiks.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ann   23.02.10 20:56

esimesel võimalusel pöördu arstile!

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: skorpion   01.03.10 11:38

Kulla Liis-sinu söögi menüüs on midagi valesti.Tuleb leida (lihtsalt öeldes)aine mida sa ei talu ,aga see võibki olla sinu söögi sees.Kindlasti pöördu arsti poole.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Sama   23.04.10 12:25

Ka minul on peaaegu sama asi. Müüdunud aasta novembris käisin hambaarstil, sõin antibiootikume nädal aega, samal ajal võtsin ka erinevaid piimhappe bakteritega tablette kõrvale, nagu pidi. Kuid sellest ajast siiani on kõht lahti. Ja mitte ainult siis kui söön vaid pidevalt. Eriti just hommikuti kella 6st alates. Ja täiesti vesine kohe. Käisin ka veebruaris ja märtsis arsti juures, räägib ikka et ei tea ju nendest antibiootikumidest, et pole baktereid mis tasakaalustavad seda et ei oleks vedel vaid tahke. Sõin jälle erinevaid piimhappe bakteritega tablette, aga ei midagi. Ja mul on ka gaasidega segamini ja kõhus on hääled mis on väga valjud ja väga häirivad kui kuskil seltskonnas olla. Ja mõeldes et peaks kodust öösel eemal olema, ajab hirmu nahka. Häda tuleb kunas ise tahab ja see pole eriti vaikne ja meeldib asi, mida võiks ükskõik kus ära teha. Ei tea ka enam mida teha.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: merilin   10.05.10 22:14

Võib proovida loobuda kõigest magusast, st kõigest kuhu on pandud kas või natuke suhkrut, eelistada kiudaineid sisaldavaid ja aluselisi toite st hirs, tatar, rohelised kõõgiviljad jne. Edu

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kätu   26.05.10 09:10

Tere, mul on ka kõhulahtisus.. aga selline imelik on, et mullitab koguaeg kõhus ja värvus on täitsa roheline!
Milles võib asi olla?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: didi   26.06.10 22:06

sama mure. aga mul k6hulahtisus juba 3 aastat. vahel tuleb päris vedelat vett sealt. vahel on valud ja gaasid. alguses oli kõvasti valusid ja hemorroidid lisaks. mitte midagi süüa ei saanud ja jätsin selle tulemusena söömise üldse maha. ei söönud pool aastat. siis tulin eestisse tagasi ja hakkasin natuke sööma.seejärel võttis aasta kuni kõht hakkas tööle. vahel on vahed ka sees olnud sellel aga mingit loogikat ei ole.ja nüüd jälle pool aastat kõht lahti. hullusti. olen ropult palju kõhnunud. käed värisevad. silmanägemine hakkas kaduma juba eelmisel aastal, st on häiritud ja silmad valutavad. päevad on nüüdseks pool aastat ära jäänud. jm sümptomid. jõud on otsas, ei jaksa midagi teha, isegi lihtsaid asju.
eelmine aasta käisin perearsti juures. üks tuttav aitas haigekassakaardi teha. nüüdseks on see läbi. mu perearst oli aga tuntud selle poolest et kirjutab igasuguseid retsepte välja mida keegi soovib. aga ravimiseks pole tast mingit kasu. jutud käisid et ta on narkomaan. seega üritasin teist arsti endale leida. käisin otsimas oma vanemate ja venna polikliinikus mis on kodu lähedal--teine kaugel ja seal pole häid arste, kogu perekond on üle tulnud, aga ma olin enne terve ja arstiabi ei vajanud. ükski arst ei võtnud mind--käisin küsimas--sest neil olid juba kohad täis--ja kesse tahab patsienti, kellel pidevalt haigekassat pole-hoiab ainult kohta kinni ja raha ei kuku-üks küsis mult otse ja pold sejärel huvitatud. edasi varjasin. aga kohad täis. siis läksin narkomaanist arsti juurde et vähemalt analüüsid ära teha. olid ka südamerütmihäired, selle pärast muretsesingi. kui ekg sai tehtud, siis arst võttis selle tagurpidi kätte ta oli nii sassis-õde võttis talt kähku käest ära ja ütles et korras-tegelikult ma pold selles kunagi päris kindel...
nii ja nüüd palun targad andke soovitus et mis-minna arsti juurde? millise, kust leida ja kust leida raha selleks ja palju see maksab? koos kõigi analüüsidega? kogu organism on segi, vaevalt töötab? kust vigu otsida ei tea, aga tulebpalju analüüse teha....
kas töötud kellele haigekassat ei anta ega arvele ei võeta (ja raha ka ju pole)peavad ära surema siin riigis kus kõik on pees ja tööd ega midagi ei ole ?
kui kellelgi on ideesid kuidas abi saada siis ootan soovitusi,ei soovi veel surra. nimelt lugesin eile internetist et kõhulahtisus on üks suurimaid surma põhjusi maailmas-ei mäleta numbreid, siiani arvasin et mis siis ikka, tuleb ära harjuda olukorraga ja olingi harjunud

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kati   27.06.10 14:59

Teraviljatalumatus e. tsöliaakia põhjustab nt. samuti pidevat kõhulahtisust- aitab ainult kõikidest teraviljatoodetest hoidumine( on olemas mõningad teraviljatooted mis tehtud ekstra tsöliaakia haigetele)

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kate   02.08.10 19:18

mul on sama asi, aga Merilinilt sain abi. just märkasin, et magusaga liialdades see juhtubki...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ???   01.09.10 13:16

Kas sul pestakse kodus nõusid Fairy'ga? Kõhulahtisuse põhjus võib peituda ka seal.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: piret riis   14.10.10 10:45

didile .... töötukassasse arvele võttes jõustub 1 kuu pärast ka haigekassa kindlustatus. Registreeri ennast sinna.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Abi saanud lõpuks!!!!!   15.10.10 21:16

See on kõige kindlam test võin jülgelt soovitada sest ise olin 3 kuud päris halvas seisus ja mitte mingi arst ei osanud ütelda mis minuga on. Edu ja tervist kõigile.
VEGETATIIVNE RESONANTSTEST (VRT)
- sisaldab diagnostikat ja ravi

Vegetatiivne resonantstest (VRT) – see on diagnostikameetod, mis registreerib elektrijuhtivuse näitajate muutusi mõõtmispunktis test- või filtreeriva preparaadi mõõtekontuuri sisestamisel, näidates ära patsiendil ühtede või teiste häirete olemasolu või nende puudumise erinevates organites ja süsteemides.
Selle aluseks on elektropunktuurdiagnostika meetodid, samuti ravimpreparaatide testimine.
Vegetatiivse bioresonantstesti meetod baseerub laineprotsessidevahelistel resonantsmõjudel organismis ja testpreparaadis.

Meetod võimaldab:

* Selgitada välja erinevaid häireid organismi elundites ja süsteemides.
* Selgitada välja geopatogeenseid ja radiatsioonilisi koormusi.
* Määrata kindlaks hea- ja halvaloomuliste kasvajate olemasolu ning eelsoodumusi nende tekkimiseks.
* Avastada inimesel raskeid kroonilisi haigusi põhjustavaid ussnugilisi, seeni, algloomi, baktereid ja viiruseid. Paljud haigused on tihedalt seotud parasitaarsete bakterite ja viiruste olemasoluga organismis, nii infektsiooniliste kui ka erinevates elundites organismiga sümbioosis elavatega. Mõned organismis elavad parasiidid on keerulise struktuuriga, sisaldades baktereid, mille sisemuses võivad omakorda olla viirused. Parasiidi hukkumisel toimub teise infektsiooni avaldumine, mis tekib ,,ei tea kustkohast”.
* Saada teada, milline on organismi intoksikatsiooni tase. Ökoloogilised toksiinid avaldavad meie organismile samuti hävitavat toimet. Me joome kloreeritud vett, sööme pestitsiididega saastatud toitu, mis ladestuvad meie organismis. Ja kui neid ,,ladestusi” tekib liiga palju, siis organism jääb haigeks.
* Selgitada välja varjatud allergilisi reaktsioone ja avastada konkreetseid allergeene.
* Määrata kindlaks mikroelementide ja vitamiinide puudujäägi organismis.
* Määrata kindlaks inimese psüühilise seisundi ja füüsilise ülekoormuse astme. Krooniline stressiseisund, mis on eriti sügavale alateadvusesse peitunud, mõjub organismile hukutavalt, sundides seda ,,haigusesse minema”.
* Valida välja efektiivse ja hästi talutava ravimpreparaadi.
* Valida välja toiduained, mis on just antud inimese jaoks sobivad.
* Saada teada oma bioloogiline vanuseindeks, ideaalne konstitutsionaalne bioloogiline indeks, mis määratleb tervise loodusliku taseme, organismi adaptatsioonilised reservid.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: käblik   02.12.10 13:05

Kus seda VRT teha saab ja mis see maksab?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: korras juba   06.12.10 17:04

holistilinekliinik.ee
1700eek kestab umbes 2 tundi.
võib olla kuskil mujal ka on, ei tea?
ise kolm kuud mööda haiglaid ja tulemus null.
peale testi 10 päeva ja asi hakkas paranema.
edu teile.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: kelli   09.01.12 21:15

mida teha juba 2-4nädalat kõht aina lahti ja valutab . mida teha see lihtsalt on jube .aidake palun

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ...   11.01.12 01:01

Arstile!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada