Reumatoloogia 64 teemat   94 postitust foorumis

Lisa vastus

valud liigestes ja lihastes

Autor: anneli 04.07.11 18:18

olen 56-aastane magades surevad mòlema kàes sòrmed vasakul kàel vàike-ja selle kòrval olev sòrm, pidevad on sòrme- puusaliigestevalu, lihasvalu, kaelavalu. juba 10-aastat vaevlen. glukosamiin koos Mg, ja aloe vera, ning teised ravimid loodusravi apteegist pole aidanud leevendust tuua. Leevendust toob ainult paast ja organismi puhastamine kuid seda ei saa ju pidevalt teha. Olen proovinud loobuda kohvist ja suhkrust samuti lihast proovinud syya valke eraldi tàrklistest jne. kuid elu nàitab, et ka seda pole vòimalik rangelt jàlgida. Hommikul koperdan nagu puujalgadel. Eestis perearst kirjutas Recoxa tabletid, need ka ei aidanud. Nyyd pole yldse vòimalust arsti juurde minna, sest elan vàlismaal ja tervisekindlustus puudub. Kui kaua tohib tarvitada diclofenaci ravimkyynlaid.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Tiina   23.08.11 11:07

Tere!
Mul sarnane probleem ja olen aru saanud, et kuna artriiti arstiteadus veel ravide ei oska, siis ei jää muud üle, kui end ise alternatiivselt aidata. Leidsin netist ühe foorumikasutaja postituse, edastan selle siin:
Minul diagnoositi reumatoidartriit reumatoloogi poolt 15 aastat tagasi. Algas vasaku õla liigesest,algul määrisin,siis läks valu üle paremasse puusaliigesesse,peale määrimist jälle teise kohta ja valu ning liigeste kangus aina süvenes.Diclofenacist ja VIOXXist oli abi ainult nädalaks.õnneks sattus näppu õpetus reuma ravimiseks linaseemneõliga,see tasakaalustab immuunsussüsteemi,mis on reuma puhul tasakaalust väljas - autoimmuunsushaigus.Tasakaalustavalt mõjuvad veel karkade roos ja lehise ekstrakt.Õli tuleb võtta kahe nädala jooksul 1 spl.pool tundi peale hommikusööki ja peale süüa õun,siis kaks nädalat vahet ja jälle kaks nädalat võtta.Vaheajal võib teha kuuri karkade teega,klaas hommikul ja teine õhtul,kaks teelusikatäit klaasile veele,seda müüakse tavalises poes,väga maitsev.Umbes kolme kuu pärast on valu kadunud,kuid tuleb korrata valu ilmudes.

Soovitaks läbi lugeda raamat võitlus reumattoidartriidiga veregrupidieedi abil.On hulk ernevaid põhjuseid mis võivad immuunsüsteemi tasakaalust välja viia,minul oli selleks liigne kanaliha söömine,mis on B-grupile eriti kahjulik toiduaine ja põhjustab seda haigust.Alates sellest ajast kui ma enam kana ja sellega tehtud toite ei söö pole mul kordagi liigesevalusid olnud,tarvitseb mul aga kogemata näit.kanamassiga vorsti süüa kui järgmine päev on valu õlas kindlustatud.
Tabletid kahjustavad aga maksa ja nii 15 aasta pärast võib juba lusika nurka visata.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Ene Gutmann   15.11.12 21:13

Aitäh soovituste eest,mul samuti valusid kannatatud aastaid,ravimid eriti üldse ei toimi! Kindlasti proovin!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada