Rasedus ja sünnitus 1 201 teemat   1 374 postitust foorumis

Lisa vastus

tere! selline küsimus oleks- et mis võivad ...

Autor: lõpurase.. 10.08.07 13:54

tere!
selline küsimus oleks- et mis võivad olla põhjused, kui mu kaalutõus on 16.juuli kuni 10.august hetkel + 8 kg! ma ei suuda uskuda, et see saab olla ainult söömisest??! söön väga palju värsket. terve raseduse ajal olen söönud suht normaalselt- kindlasti mitte vähe (rohkem kui enne rasedust), aga kindlasti ei söö ma praegu -lõpus- rohkem, kui raseduse keskel või alguses. kuni 16.juulini oli kaalutõus +15 kg (siis oli juba eelmise kuu kaaluiive +3.2kg). käimas on raseduse viimane kuu- esimene tähtaeg on 19.08 (uh'de järgi aga 24.08 ja 30.08).
jalad-käed omast arust paistes pole- võibolla hästi veidi soojuse pärast.. ja kõik näidud jm on kogu raseduse ajal korras olnud.
mida kindlasti saan öelda, et söön väga palju värsket praegu (ploome, progandeid, kurki, tomatit, arbuusi, õuna, pirni) + joon põhiliselt vett.. ja kindlasti ei tule mul kehast nii palju välja, kui ära söön..
kõhukinnisus on probleemiks olnud läbi terve raseduse perioodi, aga praegu ikka mõnisada grammi päevas tuleb välja..
esmaspäeval on mul arstileminek- aga kuna täna arsti kätte ei saa.. ehk saan nädalavahetuselgi midagi ette võtta? (range dieet? loobuda värskest?soolast? veest?)

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada