Rasedus ja sünnitus 1 107 teemat   1 246 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen 20aastane, kasutanud olen ligi 3 aastat ...

Autor: Liis 18.04.07 20:57

Olen 20aastane, kasutanud olen ligi 3 aastat antibeebipille, ligi 2,5 aastat olen võtnud Logesti. Probleem seisneb selles, et mul hakkas seekord menstruatsioon juba nädal aega pärast eelmise menstruatsiooni lõppemist. Algul väheke määris, kuid nüüd tuleb verd peaaegu sama palju, nagu hariliku menstruatsiooni korral, iga päevaga läheb hullemaks. Alguses, kui hakkasin pille võtma, siis oli mul samuti probleeme määrimisega ja seetõttu otsustas arst määrata kõrgema hormonaalsisaldusega pilldid - Logesti. Nende pillide nimetust, millega alustasin, ei mäleta kahjuks. Kõik see 2,5 aastat on tsükkel olnud korrapärane ja nüüd äkki juhtus selline asi. Kas te oskate öelda, millest on nii varajane menstruatsioon või tugev määrimine põhjustatud? Arsti aja sain alles 28. maiks, eraarsti vastuvõtt algab 300 kroonisest teenustasust, seetõttu esitan küsimuse siin.
Teid ette tänades!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada