Rasedus ja sünnitus 1 203 teemat   1 374 postitust foorumis

Lisa vastus

Ma ei ole kunagi proovinud maksta panga kaudu ...

Autor: Ikka visiiditasust 28.04.04 08:28

Ma ei ole kunagi proovinud maksta panga kaudu väikesi summasid, selle küsimuse eest makstud 50 oligi väikseim. Aga kui see juhtumisi ongi miinimum ja sellest väiksemaga opereerida ei saa? Aga võib-olla ma siiski eksin.
Olgu kuidas on, portaali juhtkond on oma otsuse teinud ja määranud teatud arstide juurde pääsemiseks visiiditasu. Olen täiesti kindel, et eesmärgiks polnud soov lisasissetulekute saamiseks, sest küsimuste drastiline vähenemine oli ju ette arvata. Eks näeme, kas see jääb nii, või tuleb muutusi. Võib-olla leitakse viis, mille puhul arstidele ei teki ülekoormust, tõsise mure puhul küsida saab aga igaüks.
Küsimusi on muide võimalik tõrjuda ka nii, nagu teeb neuroloog dr. Pajos: Tulge vastuvõtule, telefon on.... Naljalt teist korda selle arsti poole ei pöördugi. Siinsed psühhiaatrid seevastu vastavad nii empaatiliselt ja kenasti, et patsiendi mure väheneb juba pelgast teadmisest, et arst temast tõeliselt hoolib. Ja need tohtrid jõuavad ning jaksavad!
Aga olgu pealegi, eks jääb üle vaid oodata ja loota, ehk midagi siiski muutub nende jaoks, kelle jaoks maksmine on ülejõikäiv.
M-u

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada