Rasedus ja sünnitus 1 209 teemat   1 383 postitust foorumis

Lisa vastus

6 raseduse katkemist

Autor: Merele 06.02.10 19:56

Tere mul on selline mure .Olen 30 aastane ja mul olnud kokku 6 raseduse katkemist .Esimene neist oli abort minu soovil.Ülejäänud aga katkesid iseeneslikult ja ja üks lausa 5 ja poole kuu pealt .Olen teinud proove ja keegi midagi öelda ei oska milles on probleem.
Nüüd olen aga uuesti rase ja väga tahaks seda last .Käisin seitsmendal nädalal ultrahelis ja seal oli kõik korras ,ka südametöö oli näha.
Probleem on nimelt selles ,et mingi hetk hakkas määrima.Tume pruun ja ka sellised limased klimbid on sees.See ei ole nii suur kui päevade ajal aga annab ka sellist natuke tuikavat tunnet ala kõhus ,ja kummaline on see et käisin paarpäeva tagasi pikalt Kõndimas ja üsna väsitav ,tuli ka kiiresti käia .Aga sellest on juba kaks päeva möödas ja määrima hakkas alles täna hommikul .Määrimist on olnud ka enne selle raseduse puhul ja ka eelmiste puhul .Muidu on mu elu koras ja mingeid pingeid ei ole ja söön ka juba dufhastoni kaks tabletti päevas.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naine   17.03.10 10:59

minul katkes ka 2 rasedust ja kolmandat hoiti tablettidega kinni need minu teada needsamad mida te sööte hetkel, aga ei tohi pingutada, ärage kõndige pikka maad, ärge tõstke, isegi mitte poekotti, mina olin nii ja nüüd mul tipsu juba 4 aastane:D

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada