Psühhiaatria 91 teemat   294 postitust foorumis

Lisa vastus

Väsimus

Autor: Ingrid Limbo 22.07.16 17:57

Tere. olen 30 aastane naine ja ma olen pidevalt väsinud ning ei saa hästi magada kuigi kasutan une rohtu ma olen kül voodis aga olen üleval ja kuulen igat krabinat. Mul tekkival külma kuuma hood ning korraga tuleb sihuke uni ja nõrkus et silmad ei seisa lahti aga se juhtub tänaval et kohe kukun. Muidu võtan fluksi javaldoksani.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   30.09.16 23:57

Tõenäoliselt on vaja midagi keskkonnas muuta. Tuulutada tuba enne magamaminekut, juua rahustavat nt melissi teed meega, vältida 4h enne uinumist kohvi. Mitte kasutada arvutit (erk ekraan), telefoni (ärritav kõne, kiirgus), televiisorit enne magamaminekut ja asendada need paberkandjal raamatu lugemisega. Võimalik, et tuppa on vaja osta dimmerdatav valgus või nõrgema valgustugevusega pirn. Jne...

Tegele enne uinumist millegi lõõgastavaga, kuula rahustavat muusikat, käi dušši all, tee jalavanni, põleta küünlaid (võib ka lõhnaga nt lavendel, kuid võib tekitada peavalu vms).

Tegu võib olla vitamiinipuudusega, proovi käsimüügiravimit Magne B7. Multivitamiinikompleks võib just keha veelgi enam kurnata. Ürita kasutada looduslike unerohtusid, mitte sünteetilisi. Kasuta rahustavaid tilku nt https://apteek.apotheka.ee/product/12527/rahustavad-tilgad-40ml.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Test   01.10.16 00:13

Rest

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada