Psühhiaatria 91 teemat   295 postitust foorumis

Lisa vastus

Kas on võimalik, et on depressioon?

Autor: anonüümne 06.12.16 01:18

Tere!
Olen 14 aastane neiu, kes on viimasel ajal palju läbi elanud ja paljude probleemidega mis aina kuhjuvad ja võtavad eluisu(tähtsa sõbra surm, rohkelt tülisi minu akresiivsuse pärast). Kadunud on söögiisu juba pea 2kuud(kui need asjad algasid), palavik pea kuu 37-37.1, olen kaotanud täieliku lootuse tulevikus midagi head saavutada, pole huvi enam tegeleda millegagi(lõpetasin isegi tantsimisega millega olen peaaegu terve elu tegelenud ja mis varem mulle vaga meeldis)? olen väga ärritunud ja ei suhtle tänu sellele väga kellegiga, lisaks veel on vahel tunne kui natuke rohke ärritun, et süda lööb nii kiiresti, et lausa valus ja paha hakkab, vahepeal värisevad jubedalt ka käed, hakkan väga kergesti nutma. See võib olla ka pärilik? Emal mul on nutuhood nagu minulgi.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: küsija   06.12.16 01:27

Lisaks tunnen ennast väga halva ja õnnetu inimesena

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   18.12.16 05:02

Väga raske midagi soovitada, ilmselt targeted individual, sest sümptomid olemas. Samas nutuhood on vajalikud, need lõõgastavad keha ja pärast on parem, langetavad stressi. Indikaatoriks, et vastutusvõime ja südametunnistus on olemas.
Võib-olla oleks abi poisssõbrast? Siis inimene muutub rõõmsamaks, tunneb, et ta on vajalik ja kellelegi tähtis, tal tekib elujõudu ja elurõõmu juurde, samas seiklused koos ootavad teid eluteel.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada