Naistehaigused 528 teemat   683 postitust foorumis

Lisa vastus

Seen?

Autor: Sal 02.05.16 09:07

Tere,

Teate, ma ootan oma naistearsti aega juba terve igaviku ja kuna ma tasulist ei saa endale võimaldada hetkel siis ma küsin siit vastuseid....

Ühesõnaga on mul peale lapse saamist (laps on 2,5 aastat vana) pidev ja väga ebamugav probleem tupeseenega. Ma ei tea, kas see võib olla tingitud spiraalist (vaskspiraal). Olen kasutanud Canifug tupeküünlaid ja mingit sellist ravimit, mis tuli võtta suukaudu (pakis oli kaks tabletti ja mulle kirjutati 2 pakki, mimllest kokku võtsin ära kolm tabletti), see ravi toimis niikaua kuni hakkasid päevad (sain ravi vahetult peale menstruatsiooni) ja peale järgmisi päevi on asi käest ära läinud.

Praegu pean sõnaotseses mõttes vahetama pesu 3x päevas, kuna pesukaitsmed ajavad hullult sügelema ja ärritavad. Voolus on tükiline, kohati roosakas ja kohati tuleb suure limaseid klimpe.

Ma tean, see kõlab nii kohutavalt, et miks ma siin nõu küsin, aga pean veel nädalaega vastu pidama, enne kui saan arstile.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: susy   08.05.16 22:57

Pole küll arst.
Mul oli ka seene jama hiljuti ja otsisin ka miskit mis aitaks. Siis tuli meelde kunagi soovitati sellist kreemi nagu KLOTRIMASOOL , et võid netist selle kohta infot saada ja ka apteekri käes küsida, mind see kuidagigi aitas, et ehk uurid selle kohta ja saad teada ehk see sobib, kui just seda proovind pole, seda tuleb lihtsalt sinan piirkonda natuke määrida

Parimate soovidega

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada