Meestehaigused 394 teemat   583 postitust foorumis

Lisa vastus

Mis te arvate Punabi töötamise kohta ??

Autor: Mr.Pain 25.01.13 19:04

Sooviks Teie tagasisidet või kogemust antud tohtri kohta.. Isiklikult juba mitmes kord käinud tema vastuvõttul ja asjatult... aja raiskamine... Vahib oma arvutisse ja valetab resultaatide kohta , mis on minu silme ees...(oleks tänulik kui Te ära märgiks ,kas oli tasuline või tasuta vastuvõtt)

Tänan kodanikud

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Jaan   25.01.13 22:23

Tuttav kogemus... Käisin korduvalt tema juures terve aasta veel krooni lõpus. Põletikku ravimas. Pea iga kord maksin kallist visiiditasu. Punab rääkis kenasti 5 min ja tegi uued proovid, kasseeris ka alati kahe proovi kalli raha ja kutsus tagasi. Ja nii mitu korda. Ütles et on probleem ja teeme uued proovid. Selle aastaga, mida ma tema juures käisin, proove lasin vütta, ravimeid ostsin jne, pluss kulud transpordile (bussipilet) investeerisin Punabi taskusse tsipa ple 8000 (kaheksa tuhat) krooni...
Peale viimast analüüsi siis ärkas äkki, et ma käin tema juurde kaugemalt kui 100 km siis leebus, soovitas helistada tema kabinetti, et õde ütleb, kas on proovid paremad või mitte. Pärast kokkulepitud ajal helistamist teatas Punabi õde, et arst tahab mind näha ja telefoni teel andmeid ei anna. Vihastasin ka esitasin kaebuse Kliinikumile, selgitamaks, miks keeldutakse kokku lepitud asjus infot mitte edastama mulle telefonitsi. Sain ka Kliinikumilt vastuse, Punab väitis, et ta ei saa neid tulemusi mulle telefonis öelda, pean kohale tulema. See siis tähendanuks uuesti kallist visiiditasu pluss 5 minutit üliviisakat monoloogi ja uusi proove... loobusin kõigest, pole enam 4 aastat Punabi enam külastanud...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mr.Pain   25.01.13 22:39

Olen ka seda meelt, et ta lihtsalt sidub meid selle pideva kliinikumi külastamisega ja propagandeerib ravimeid, mille pealt ta teenib endale lisa-leiba .... See inimene ei abista inimesi (ajutiseks ravib terveks/leevendab sümptomeid ja ootab tagasitulekut) vaid teeb äri . Mul on ka soov esitada kaebus tema vastu.. Kui leian arsti ja kellele saan näidata kõiki resultaate kogetud aastatega ja kes tõestab ,et Punab on käitunud ebaproffesionaalselt , siis lähen edasi. Muidu , mis arsti külastad või külastasid kellest on nö TOLKU ?? Ausmeest ära soovitagi - lähen mööda temast kaarega ... veel hullem kui see.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Jaan   26.01.13 10:33

Mulle tundub, et sellel teemal, meestearstinduses, on jube hea business. Selliseid eriarste on ikka väga vähe, võrreldes günekoloogidega. Saavad laiata, olla pigem hinnatõstjad. Kurb, et ma ei teagi, kas mu viljakus on nüüd paranenud või mitte. Kas ravi andis tulemusi või mitte. Jah, isaks pole saanud. Tõenäoliselt pole erilist tulemust. Aga siiski, tahaks teada ju ometigi, kas ravi on mingitki tulemust andnud.
Mul on tunne, et näiteks uroloog saab ja oskab samu asju uurida, ravida, kui Punab ja kompanii. Kaebusi peabki esitama, kui on tekkinud probleeme. Aga ma kardan, et Punab oskab nii kenasti välja vingerdada (nagu minu loos see oli), et tulemuseks on kliendi lollitamine.. Kahjuks,

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Jaak   17.02.13 15:28

Registreerisin end kunagi ka androloogiasse vastuvõtule. Ootasin haigekassa patsiendina veidi üle kahe kuu. Vastu ei võtnud dr:Punab, aga selleks, et haigekassa patsiendina tema retsepti saada, oleks tulnud peale proovide andmist oodata veel kaks kuud(arsti vastuvõtule) või minna üle tasulisse vastuvõttu, kuhu oleks juba järgmine päev saanud! Haigekassa pidas sellist topelt järjekorras olemist normaalseks, aga mina seda normaalseks ei pea ja ei tea ka ühtki teist arsti, kus nii topelt järjekordades peaks ootama,et abi saada.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Margus Punab   18.02.13 11:18

Tänan tagasiside eest!
Hääl meelel teen mõned täpsustused:
1) Ravi tulemus sõltub väga palju arsti ja patsiendi koostööst. Krooniliste põletike ravi on väga keeruline või suisa tulutu kui põhjused jäävad korrigeerimata.
2) Arsti taskusse ei ole keegi siin maksta saanud - maksate ikka Kliinikumi arvele.
3) Lihtvastuseid saame anda telefoni teel. Kui on tõsisem mure, siis saame tõesti aidata vaid vastuvõtus.
4) Valetamise süüdistus on otseselt vale. Milline peaks olema selle motiiv?
5) Lihtsamate androloogiliste probleemidega saab pöörduda oma perearsti poole, meestearste on meil juba täna vähemalt kuus. Lisaks võite pöörduda umbes 30 eesti uroloogi vastuvõtule. Kui kohaliku teenusega ikka üldse rahul ei ole, siis saate võtta teise arvamuse välismaa kolleegilt.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Mr.Pain   21.02.13 23:46

Lp. M.Punab,
Kui Te vaid ise prooviks leida põhjust, mis tekitab põletiku ,mitte leevendaks ajutiseks sümptome.Patsient ise teeb alati nii nagu arst on tale öelnud. Teid külastades ,aga on kohe teada ja te ise olete korduvalt andnud tunda, et te hea meelega võtate seda sama patsienti lõpmatuseni.Te ei saa talle kohe ütelda, mis analüüse ta peak tegema vaid saadate teda järjekordsele vastuvõttule nö teise murega.. Kuidas pärast seda Te väidate ,et hoolite inimestest. See ei ole ju nii !

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: jama lugu   14.06.13 16:51

Kroonilisest,pikka aega vaikselt immitsenud põletikust te antibiootikumiga jagu ei saa.Matke see mõte maha.Äge põletik teine teema.Sellest suudab heal juhul jagu saada või kontrolli all hoida organism iseToitumine ja stressi vältimine nr.1.Peate valikud tegema oma elus.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: njaa   14.08.13 18:09

Kasuks tulevad erinevad füsioteraapia võimalused.
Endal oli suureks abiks venemaal toodetud aparaat mavit.Toimis väga hästi.Hetkel seisab seade kasutuna.Kellel huvi võtku ühendust marks.33@hot.ee

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Patsient   16.09.13 10:07

Käisin mitmed aastad tagasi korduvalt (umbes 2 aastat) nimetatud tohtri vastuvõtul , pidevad analüüsid, rohtude söömine jne., pärast pöördusin tema kolleegi poole kelle esimeseks imestuseks oli mittetäielikud analüüsid, seega ravisin 2 aastat ei tea mida,kujunes välja krooniline põletik, kulutasin hunniku raha, aga tulemust ei saanud. Läbi selle jääbki mulje, nagu patsiendid oleks vist katsejänesed mingite uurimistööde jaoks + lõputu tööpõld e. sissetulek. Loogika on võib olla selles, et nii, nagu advokaadid ajavad mullikesi ja venitavad "kopikaid" kliendi käest, eks sama teema tundub ka siin olevat- "hea lehm on see, kes piima annab", milleks inimesi terveks ravaida- siis kaob neil ju vajadus arsti poole pöörduda.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: ivo   10.07.14 22:01

Sama on ``austatud``doktoriga nimega Ausmees.Ei huvita teda tulemus.Kirjutab ruttu tabletid ja asi jokk.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: naljanummer   29.10.14 21:44

Regiseerisin ka end meestearsti juure. Olen vanem mees ja eelpoolnimetatud arsti ma ei näinudki. Oli keegi teine samast tšumpvtist. Kirjutas salvi ja muidugi leppisime kokku järgmise aja. Ei aidanud see ega teine salv. Järgmine kord võttis vastu naistohter. See võttis proovid ja lubas tagasi helistada. Ootamine läks nõnda pikaks, et ma unustasin juba. Kord helistas ja ma küsisin mis proovid näitasid? Edasi läks telefoni teises otsas tõmblemiseks ja soovitati naha arsti juurde minna. Ütlesin, enne nende juurde pöördumist ma käisin, siis vuristati kiiresti, et paneb mu naha arstile kirja. Olen juba aasta "kirjas" ja põletik muutunud krooniliseks. Otsin leevendust kuidas saan. Sõidud Tartu läksid asja ette, sai ostetud kalastustarbeid. Kuna läksin vist saatekirjaga, ega suurt midagi maksma läinud. Salvid olid suhteliselt mõistliku hinnaga. Soovitan soojalt, kui muud ei saa, saab Tartu linna näha ja palju kenasid tudengineiusid näha, kes on silmale ilus vaadata.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Linnakodanik   28.11.14 16:37

Eeltooduga nõustuma olen ka sunnitud ,vahetan ainult nime - Sirel.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kuhu siis minna?   01.04.15 19:09

Kas keegi on nõus jagama ka positiivset kogemust, kuhu siis minna?
Ülikooli meestekliinikumis on aastaid käidud erinevate arstide juures, kuid tulut...

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: tõesti huvitav,esitasin hr.Punabile küsimuse,   23.05.15 10:42

maksin ära ja mind jäetigi ootama.
Kas on kuskil ka kirjas kui ruttu hr.tohter küsimustele(internetis)vastab?
Või ei vastagi,küsijale jääb ainult maksmis rõõm?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Kliinik.ee toimetaja   25.05.15 13:08

Tere, autor
Palun kirjutage meile (kliinik [ät] kliinik.ee) e-kiri, kus täpsustate oma küsimuse ID. Seejärel saab täpsemalt uurida, kuhu Teie küsimus toppama on jäänud.

Lugupidamisega,
Kliinik.ee

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada