Lapsed 750 teemat   877 postitust foorumis

Lisa vastus

kõriturse

Autor: Ly 03.11.16 03:14

Tere.
Olen 50 a. naine.Iga kord,kui tuleb mingi külmetushaigus jään paari päeva pärast kõritursesse.See väljendub nii,et päevasel ajal köhatan,vahepeal on hea ja lahtine köhida,samas jällegi kuiv ja kinnine.Öössel on kinnine ja väga kuiv köha,lisaks tekib paanika.Teisel ööl näiteks magan ,hommikul tõustes selline kuiv ja kurk valus.Sedasi võib paar nädalat minna.Perearst küll kirjutab AB kõrile,aga trse tekib ikkagi.Allergiatestid korras,astma kontrollitud.Kuidas ennast veel aidata.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   11.11.16 23:27

Kummel meega ja küüslauk, Septolete (tuimastab kui neelatades valus, hävitab kahjutekitajaid), GELOMYRTOL FORTE GASTRORESIST KAPSEL (avab hingamisteid), vajadusel kurgukomme nt NEO-ANGIN, Strepsils. Lisaks bronhidele ja ka röga lahtistamiseks sobib ACC 200mg või 600mg.
Lisaks tasub kaaluda Coldrex hotrem (üldine külmetus, valu, nõrk palavik), Bronhicum (röga, kõha), C-vitamiin või sidrun (täiendav vastupanu tugevdamine),
3 nippi:
https://apotheka.ee/3-soovitust-kulmetusele/
Ravimeid mitmeid, samuti teid. Põhiline on hoida keha soojas, k.a jäsemed.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Taavi   11.11.16 23:30

Septolete plus peaks probleemi lahendama, tugev keemia, hävitab viirustekitajad. Alternatiiviks oleks saialille tinktuur või taruvaigu piiritus ka spreidena.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada