Lapsed 739 teemat   866 postitust foorumis

Lisa vastus

Alguses kirjutajatele: Ajate siin 2 väga ...

Autor: Mammu 13.11.01 16:35

Alguses kirjutajatele:
Ajate siin 2 väga erinevat asja segamini - üks asi on lihtsalt aktiivne ja elavaloomuline laps ning teine hüperaktiivne, mis iseendast kujutab käitumishäiret, mis puberteediea möödudes ka kaob, kui kaob... Hüperaktiivse püksipõlved on alalõpmata katki, lisaks lõhub ta asju ja loomulikult ka vanemate närve, mida aga selle häire puhul on vaja just hästi rahulikke ning suuremas koguses.
Lõpupoole muretsejale:
1,6-aastasele sobib kingiks mingi kauni pildiga puzzle, kus ei oleks väga palju osi ega tohiks olla ka väga väiksed ja ebamugavad pihku võtta. Sedasama saategi ju seltskondliku vestluse saatel koos kokku sättida. Muidugi ei ole paha ka mingi raamat (näiteks kolme põrsakese või karukese kohver, milles ka loomakesed ise on kaasas või kaunite piltidega muinasjutukesed), mida raamatupoodides on üpris ohtralt. Et ta ise veel kindlasti lugeda ei oska, saate seda koos uudistada, Sina ette lugeda ja tema sealolevaid tegelasi õigetesse "pesadesse sättida". Päris hea valik on ka pisemate legosid.
Igasuguse elektroonilise jama jaoks on veel kindlasti vara ja praeguseaja suundumust vaadates, jõuab ta igasuguste arvutite taga veel edaspidi oma silmi rikkuda küll.
Kui aga see mant juba olemas on, siis kahjuks vist ei olnud abiks.
11se poisi ema.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada