Kuidas leida head arsti? 27 teemat   75 postitust foorumis

Lisa vastus

Soovin vahetada perearsti

Autor: Merily 03.02.10 21:52

Kas keegi oskab anda nõu, kuidas vahetada perearsti, kui ei ole oma praeguse perearstiga rahul, mis selleks tegema peab? Kelle poole peab pöörduma?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: juta   09.03.10 17:04

Sa ei pea muud tegema kui kirjutama oma haigekassa ümber sinna linna, kus elad (juhul kui ei ole sissekirjutust või midagi) ja siis printima www.haigekassa.ee st välja perearsti avaldus, selle ära täitma ning viima sinna, kuhu sa tahad perearsti.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: hm   12.05.10 14:09

Kusjuures perearsti on väga raske leida...mina soovisin vahetada ja otsisn ikka mitu kuud enne kui uue arsti sain. Kirjutasin väga paljudesse polikliinikutesse ja arstidele aga kõigil olid nimistud täis! edu

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: VEERA   27.07.12 18:59

SEE ON KÜLL ÕIGE JUTT MINUL ON KA NII PERE ARST TEEB ÜMBERKORRALDUSI,ERIARSTI POOLT MÄÄRATUD RAVIMITELE,EI MEELDI ÜLDSE EGA VERERÕHK EI PÜSI KOGU AEG ÜHE PULGA PEAL MIKS MUUDAB OMETI PERE ARST OMETI SELLE

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Külli   21.11.12 13:02

...kirjuta avaldus ja vii sinna kuhu sa tahad arsti....
Aga ..ma ju ei teagi keda tahta, tahan arsti kes hoolib ja muretseb, aga kõik arstid on ju mulle võõrad ja ma ei tegai kes võiks sobida...?

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: Marek Saar   14.08.13 12:09

Perearst on kohustatud sind nimistusse võtma juhul kui teie mõni lähedane sugulane on juba ta nimistus. Seda ka juhul kui ta nimistu on täis.

Teata sobimatust kommentaarist
Autor: anne   16.04.14 16:22

Tahan ka leida uut perearsti, aga sugulast pole mujal nimistus ja praeguse perearsti tegemata jätmiste pärast olen väga tõsiselt haige. Lihtsalt asjad on nö halvaks läinud kas pean siis invaliidiks jääma või hoopis otsad täielikult andma, kuna nimistutes pole ruumi. Täitsa jabur värk.

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada