Alkohol 461 teemat   588 postitust foorumis

Lisa vastus

Suhtesõltlastele: võimalik on Ühineda CoDAEstonia ...

Autor: Paula, CoDAEstonia 26.03.05 20:19

Suhtesõltlastele: võimalik on Ühineda CoDAEstonia meilirühmaga. Kõik abivajajad on lahkesti oodatud osalema. Nagu ka soomlaste elavas CoDA rühmas ('Naisten Kasvuryhmä' Helsingis), on rühmatöös plaanis kasutada Anonüümsete Kaassõltlaste 12 sammu ja R. Norwoodi teost: "Naised, kes armastavad liiga palju". CoDA (=CoDependents Anonymous) ei püüa manitseda meie parnerit muutuma, vaid keskendub igaühe võimalusele muuta oma elunägemust, et me kõik võiksime elada tervemalt ja iseseisvamalt. CoDA rühm aitab Kaassõltlasel võita oma hirme ja ebakindlust. Meie eesmärk on distantseeruda ebatervest suhtest. Meilirühm tähendab seda, et me jagame kirja teel oma kogemusi, jõudu ja lootust hävitavatest inimsuhetest paranemiseks.
Rühma kirjeldus: Eestikeelne kaassõltlaste rühm: CoDAEstonia, on 12 sammu, eneseabi e-maili rühm. Rühm on anonüümne ja tasuta. Juhendajat rühmal ei ole. CoDAEstonia rühm on inimeste jaoks, kes soovivad paraneda kaassõltuvusest. Anonüümsete Kaassõltlaste, CoDA, 12. sammu põhinevad AA 12 sammul. Vt. ka http://www.eestinaine.ee/38357 artikli kommentaare. Kui Sul tekkis küsimusi, siis kirjuta aadressile: leili.lillenurm@mail.ee .
Vt. ka
http://www.tukiasema.net/teemat/artikkeli.asp?docID=168 . Kaasõltlaste meilirühmaga liitumiseks saada Enda tutvustus või oma loo tutvustus meiliaadressile: CoDA-Estonia-subscribe@yahoogroups.com .

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada