Alkohol 465 teemat   595 postitust foorumis

Lisa vastus

---ei lepigi...seetõttu mul polegi meest. ...

Autor: Vilmale 02.08.04 20:20

---ei lepigi...seetõttu mul polegi meest. Mu jutu mõte oligi see, et mehe võid kukele saata, aga lapsega seonduvat pead kannatama aegade lõpuni.

Ja ongi nii, selles mõttes on su jutt ka siin foorumis täiesti omal kohal -- lapse haigus võib ju olla ka alkoholism, mitte diabeet või mõni muu kuri tõbi. Haigus on haigus, vanemat vaevab see ikka ühtemoodi. Ja PARAKU on vanemad oma lapse alkoholismihaiguse ees ikka sama võimetud kui näiteks abikaasa alkoholismi ees -- teist inimest väevõimuga terveks ei tee, olgu see või sinu kõige kullakallim põngerjas. Õudsalt kurb lugu, aga... ka alkoholismihaige lapse kõrval on võimalik elada ja mitte hulluks minna. On võimalik armastada ja hoida ja aidata, ja sealjuures mitte ennast murega ära tappa.

M-ule: olen tagasi, natsa paremas tujus kui enne. Ei olnud puhkust, "tõmbasin uttu". Käisin vahepeal kuu aega elavas rühmas (Al-Anonis, alkohoolikute sugulaste & sõprade eneseabirühmas, www.hot.ee/alanon) ja tunnen ennast hoopis paremini. Inimese tunne on jälle sees, kõik on kohe normaalne, kui elavasse rühma saab. :-)

Eve

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada