Alkohol 465 teemat   595 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen nüüd omadega vähemalt nii kaugele jõudnud, ...

Autor: zamira 03.06.04 22:59

Olen nüüd omadega vähemalt nii kaugele jõudnud, et tean, et pean lahku minema, ma ei suuda seda alkoholismi enam kauem taluda, ma ei taha ärgata ühel päeval üles 40-sena ja avastada, et elan parandamatu alkohoolikuga ja mul on paljupalju lapsi.
Ma ei tea, minu meelest ei ole normaalne juua iga päev vähemalt 1,5 liitrine gin vabandusega, et see aitab magama jääda, vabadel päevadel ennast täiesti kontaktivõimetuks kammida, asju nt telefon kaotada jne, suvaliselt kusagil pingil magama jääda. Vabanduseks on ikka, et see lõõgastab, aitab välja elada jne. Ja et ta teeb ju tööd.
Jah, mina joon ka, ent ma ei vaja peaparandust ja ma taha end segi juua ja ma ei joo iga päev, võib-olla korra nädalas.
Ma ei kannata seda muret, seda valu, ma tahan sellest lahti saada, aga kuidas, kuidas on hakkama saanud inimesed, kes seda on teinud?
Kõige kurvem ongi see, et armastus ei puutu asjasse, armastus siin ei aita, olgu see nii suur kui tahes, tahan ainult ennast kogu sellest jamast päästa, kuna sellest tulenevalt on ka palju teisi probleeme.
Ent ometi on raske end lahti rebida, see saab väga raske olema, juba selle pärast, et mees ise ei leia, et tema alkoholi joomine oleks mingi probleem ja et ta ju armastab mind väga ja toetab mind, aga mind hirmuga igasuguseid õuduseid ettekujutamas ta ei näe, kui ta on liiga kaua kadunud olnud. Ja ma ei taha kellegi järelvaataja või kasvataja või mida iganes olla.
Ma ei tea, kuidas kogu seda lahkuminemise protsessi algatada, kuidas seda üle elada, kui ma tean, kui väga inimene minust hoolib...

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada