Alkohol 466 teemat   593 postitust foorumis

Lisa vastus

Olen täiesti ühel arvamusel Evega. Elan kaks ...

Autor: Tšip 18.03.04 21:18

Olen täiesti ühel arvamusel Evega. Elan kaks aastat mehega koos (eile abiellusime), kes on suur napsisõber. Kuus ikka 2-3 korda teeb kahepäevaseid tsükleid. Tegin ausalt öeldes tema kõrval ise oma elu raskeks. Pidevalt kruvisin ennast üles, kui ta jälle teisel päeval hommikul õlle näppu võttis ja siis leekima pani. Kõik on muidu timm, aga ma ei kannata neid teise-päeva-joomisi. Mehed aga räägivad, et see teine päev just ongi see õige joomispäev.
No siis ma ikka skandaalitsesin ja suutsin ennast täiesti paanikasse viia - kuidas ta nüüd minu peale siis ei mõtle, äkki temaga juhtub midagi, kohustused on kõik unaruses jne-jne.
Siis aga tulid meelde vanaisa sõnad - kui mees on otsustanud juua, siis selle vastu mingi naise vingumine nüüd küll ei aita.
Ja võtsingi seisukoha, et milleks ma pean ennast piinama. Las joob kui tahab. Ta ise tunnistab ka ausalt, et talle meeldib juua ja ta ei kavatsegi sellest loobuda (just nendest teise-päeva-joomistest). Endal on igatahes palju kergem olla, kui ei lase ennast teise joomisest mõjutada. Ma mõtlesin, et minu mõttelaad on äkki lihtsalt nagu jaanalinnu-kompleks - pea liiva alla, aga kui ma Eve kommentaare lugesin, mõistsin, et nii ongi tegelikult õige. Miks ma peaksin teise pärast oma närve kulutama. Ja teate, elu on ilus. Mul on jummela äge mees, kellele meeldib küll juua, aga see ei häiri mind enam. Täitsa kerge on kohe elada. Ja laps on meil kohe sündimas ja ..... Äge!

Teata sobimatust kommentaarist
 

Lisa vastus

Saada