Liigne higistamine, isutus, tundlik nahk 28.02.21 / Endokrinoloogia

Külastaja küsib:

Tere. Eelmisel aastal oli mul ootamatult 2x impetiigo, nüüd juba mõnda aega higistan koguaeg rindade alt, jalgadest ja kätest, pidevalt on külmavärinad ja isegi saunas on teinekord külmavärina tunne. Isu on korralikult langenud ja nahk on üleüldse tundlik - ei parane hästi, haavad lähevad kergelt põletikuliseks. Vahepeal oli uni ka häiritud, kuid peale maale kolimist on uni väga hea. Väsimuse üle ei kurdaks, vahel pigem jõuetuse tunne. Menses ebaregulaarne ja käib tihemini kui peaks. Kaks kuud tagasi käisin naistearstil ja seal oli kõik korras.

Arst vastas:

Anu Ambos

dr Anu Ambos

Endokrinoloog

SA PERH Mustamäe korpus

Tere!
Ühelegi endokriinhaigusele Teie poolt kirjeldatud vaevused ei viita. Igaks juhuks võiks teha kilpnäärme talitlushäire välistamiseks hormoonanalüüsid - seda saab teha perearst.
Tervitades,
dr. Anu Ambos.