kõht? 18.08.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 20neiu. Mure selles, et kui söön läheb kõht punni. Ja on tervarv torkiv valu kõhus! Vahest ja hingetorus. Isegi joon vahel vett on nii ebameeldiv olla! Käisin arsti juures. Tegin vere proovid. Öeldi, et kõik korras!. Kuid pole ju! Kui tunnen valu ja kõht punnis.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võimalik, et Teil on tegu mõne toidu talumatusega. Ilmselt vajate gastroenteroloogi abi - uuringuid: gastroskoopiat kõige pealt.