armi eemaldamine 15.06.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on käe peal umbes 8 kuuselt juba arm ! tõmbasin endale kuume vee peale, ema rääkis et mul oli pool keha punane, aga armiliseks jäi õnneks ainult käsi ja keha peale väiksed armid !
koolis tervisekasvataja õpetaja rääkis, et tegemist on kolmanda astme põletusega!
sooviksin selle eemaldada lasta, olen 16 aastane.
kus seda saab Eestis teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seda saab teha kindlasti mitmes kohas. Põhja Eesti Regionaalhaiglas Mustamäel tegelevad sellega põletusravi arstid. Kindlasti tegelevad sellega ka plastikakirurgid dr. Kullamaa, dr. Pree, dr. Sellend jt. Teavet leiate internetist.