aroonia ja vererõhk 01.10.06 / Ravimid

Külastaja küsib:

OÜ Vipis toodab ja müüb arooniatablette: http://www.vipis.ee/tooted/arooni_tbl.htm

Kas 2-3 tabletti 3 korda päevas võib tõepoolest vererõhule mingit mõju avaldada?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Rahvameditsiin on seda arvanud tõesti ja kui usute, siis on efekti kergem saavutada.
Kõik sõltub muidugi haiguse tõsidusest.
Iga inimene on erinev, soovitan proovida, tegemist on toidulisandiga.

Kalle Kurvits