Ema ravimid 04.07.19 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,
Muretsen ema pärast. Kunagi on talle kirjutatud mitmeid rohtusid, täna on ta juba 80 aastane ja tarvitab neid igapäevaselt.
Enap, Amlocard, Betaloc, Hypothiazid on kõik vererõhu ravimid.
Kas ta ikka tohiks nii palju tablette igapäevaselt tarvitada?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Selle küsimuse võiks esmalt esitada arstile.
Proviisorina arvan, et kui ta ennast ise hästi tunneb, pole põhjust muretseda. Sedalaadi ravimite koostarvitamine on vererõhu kontrolli all hoidmiseks üsna tavaline selles vanuses.

Kalle Kurvits