Valud südames, tagaseljas ja tuimus käes. 01.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere,
Olen 24 aastane naine. Nimelt on probleem selles et valutorked on südame piirkonnas mis kiirgab ka tagaselga. Valu on ka vaskaus käes ning vahepeal muutub käsi ka täiesti tuimaks.
Olen käinud perearsti juures on tehtud ekg ja mõõdetud vererõhku nüüd pandi aeg neuroloogi juurde aga see aeg on alles 3 nädala pärast. Mul mõistus otsas mida teha ja milles siis lõppudelõpuks asi on. Kas asi on kriitiline ja ohtlik või ei.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere!
Ilmselt lihaspingevalu. Raviks üldjuhul valu ja põletikuravimid ja füsioteraapia, mõnikord ka süsteravi.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi