kollased silmamunad 09.01.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere!

Alustasin 3 päeva tagasi uute rasestumisvastaste pillidega (Zlynda) ja lugesin infolehte. Täna 9.01 avasatsin et silmamunad on kollased ja mäletan et sellest oli kirjutatud infolehes. Kas see vōib olla midagi tõsist? Kui jah, siis kui kiirelt peaksin perearsti juurde pöörduma ja kas peaksin lõpetama pillide võtmise?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Silmavalgete kollakusel on palju põhjuseid. Saan soovitada vaid koostööd oma arstiga. Ainult haiget vahetult nägev ja uuriv arst saab teha sisulist tööd. Huupi soovitusi loopida minu poolt oleks ebaeetiline.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi