Higistamine ja meeletu palavustunne 30.06.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Sünnitasin 05.2020 ja juba raseduse ajal tekkis meeletu palavustunne ja higistamine mis kestab tänapäevani. Terve aasta läbi on mul koguaeg palav. See häirib nii meeletult juba elu. Koguaeg, ükskõik mida ma teen on pea ja selg märg. Öösel magamistoas töötab aastaringi ventilaator ja magaksin aken lahti. Kilpnääre korras, ferritiin korras..
Ei oska kuhugi enam pöörduda. Kas nüüd siis mu keha lihtsalt ongi selline? See pidev palavus segab igapäeva, ei tahaks ennast üldse liigutada.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Karta on, et veel ei ole taastunud sünnitusjärgselt normaalne hormoonide tase. Soovitan naistearsti konsultatsiooni, täpsustavaid analüüse, hormoonasendusravi vajaduse hindamist.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi