Põlv 03.10.07 / Perearst

Külastaja küsib:

Tervist! Paar aastat tagasi(5aastat umbes) juhtus mul õnnetus põlvega,kuid arsti juurde ei olnud võimalik minna.Tahtsin üle kiviääre hüpata,kuid hüppasin hoopis vastu seda teravat äärt kogu oma jõuga.See oli ikka väga valus!!Silme eest oli must vähemalt 5-10 sekundit ja teksapükste sees oli auk ja ka põlves oli väike auk.Hüppasin kogu jõuga.Toetada ei saanud üldse põlve peale ja nii oli see kindlasti paar päeva või kuni nädala.Enam ei mäleta.Viibisin siis välismaal ja ka Eestis ei läinud arsti juurde(ma ei tea miks).Jätsin selle sinnapaika.Kas see võib mulle probleeme tekitada tulevikus?Jalad on küll nõrgad.See vist ei ole sellest.Põlv ragiseb,kui sirutan seda.Kas peaksin kontrollima või jätan asja sinnapaika?
Ette tänades

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Olete jätnud saladuseks oma vanuse ja soo. Seetõttu ei saa anda mõistliku vastust ja olen sunnitud asja "sinnapaika" jätma. Ehk on kasu perearsti vastuvõtust, esmastest uuringutest.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi