kas kopsud 08.11.07 / Perearst

Külastaja küsib:

paar päeva tagasi hakkas valutama abaluu alt üks koht ja nüüd on kogu külg haige hästi hell on täna leidsin et on tekkinud üks laik sinna nagu kõrvetus arst ütles et närvipõletik söön diclofenac tabl. jamäärin diclaciga 5ga ikka valutab ei saa magada .palun abi olen mures ei suitseta aga2aastat tagasi küll

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Jälle ei saa anda sisulist vastust kuna olete jätnud saladuseks paljud olulised detailid.
Küllap on üks lihaspingevalu ja ehk määratud ravimid aitavad.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi