Õhupuudus ja hingamisraskused 11.09.23 / Perearst

Külastaja küsib:

Viimasel ajal on tekkinud selline kummaline asi, et pohmelliga on väga raske hingata. See ei lase magada, pidevalt peab ärkvel olema, et nö jõuga kopsud õhku täis tõmmata. Kas see on normaalne nähtus või peaks kergelt muretsema hakkama? Päris alkohoolik pole aga kuritarvitaja kohe kindlasti. Suitsetan paki nädalas umbes.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Tänan usalduse eest. Teil on olulised terviseriskid, enamus neist saate ise vähendada või täiesti loobuda.
Ma ei saa muud soovitada kui perearsti külastust, uuringuid võimalike haiguste suhtes ja seejärel ka määrata vastav käsitlus.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi