Kopsud 20.07.22 / Perearst

Külastaja küsib:

Tahtsin küsida,laps 18a juba,parema kopsu alt poolt viliseb aeg-ajalt,vahetasin perearsti,veel ei saa uue vastuvõtule,endine arst ütles et see pole midagi hullu,et võis ka külmetada,rohtu ei kirjutanud,andis küll saatekirja kopsuarstile kontrolli,millest selline vilin kõrvaga kuuldes kas teha sinepiplaastert?Muidu tunneb ennast hästi,ei köha ega nohu.Tänan vastamast.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Põhjuseid võin loetleda palju. Igal ühel on neist väikesed erisused, seda peab täpsustama arst reaalsel vastuvõtul, siis ka õige ravi. Hea koostöö oma perearstiga ! Ja perearsti ei vahetata niisama !

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi