Tüsistused 10.04.24 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere
Laps sündis 4a tagasi ja kopsud olid märjad ning esimesed päevad viibis kovöösis hingamis aparaadi all.(laps sündis õigeaegselt aga jäi kinni ja sündis viimasel hetkel)
Nüüd kui aktiivsem tegemus siis väsib kiiremini ära kui teised eakaaslased
Kas see et kiirelt väsib võib olla ka seos sünnijärgsel olukorral ja tasuks jälgida?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Jah muidugi, kiirem väsimine on oluline sümptom. Koostöö oma perearstiga.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi