Triip näol 09.12.21 / Peavalu

Külastaja küsib:

Tere
Minu pojal, 9 aastane on tekkinud punane triip näol. Vahel on tumedam vahel läheb pisut heledamaks. Millega võib olla tegu ja kas peaks pöörduma arstile

Arst vastas:

Vanda Kristjan

dr Vanda Kristjan

Perearst

Tere!

Antud informatsioon on vähene, et mingit arvamust kujundad. Kus täpsemalt näol asetseb, millised on mõõdud, kas kude on tihkem selles piirkonnas, kas katsumisel on valulik jne,jne. Foto võiks abiks olla.

Vabandades,
Vanda Kristjan