Meesterahval 30+ tugev valu liikumisel,seismisel vasaku reie siseküljel.Pikali asendis kergem. 03.07.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Soovin abi , enda perearst dr.kukk vastab alles mitme tunni pärast , esimestkorda elus 30 a jooksul on vasaku reie sisekülg puudutades mega valus.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on reielihase või kõõluse venitus. Kui valu väga tugev tuleb minna EMOsse.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika