Vasaku jala reie närvivalu 26.10.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, Juba pikemat aega hakkab mul öösiti vasaku jala piki reieosa valu. Kui liigun või teen trenni, siis valu ei ole eriti tuntav. Kui kauaks istuma jään, siis tahaks nagu venitada jalga, selline valu lööb teatud asendis siss. Tehtud ka MRT, uuring näitas ,et
Lülisamba nimmeosas ilmnevad fassett-liigeste artrootilised muutused, kaasneb L4 listees, L4-5 disk on välja kummunud. Spinaalkanal ja intervert. foraamenid oluliselt ahenenud ei ole; otsest närvijuurte kompressiooni ei sedasta. Seljaaju on jälgitavas ulatuses iseärasusteta. Th11 lülikehas hemangioomikolle.
Kas minu puhul piisab füsioteraapiast või peaksin ikkagi pöörduma neurollogi poole? Tänan vastamast.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võiks teha pildid ka puusaliigestest. Ka puusaliigese kulumine võib anda valusid reies kuni põlveni - ortopeed.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika