Valu jäsemetes (jalgades) 17.09.23 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul valutab rohkem vasak jalg ja vähemal määral parem jalg. Valu saab alguse vasaku jala pöiast, jätkub sääre välis- või sisepinda mööda kuni põlve siseküljeni või põlveõndlani, vahetevahel jätkub reie tagakülge pidi kuni puusani. Paremal jalal valutab põlve sisekülg. Öösiti külili asendis magades ei ole võimalik põlvi kokku panna. Kasutan väikest patja põlvede vahel, et valu leevendada. Kergem on olla püsti asendis, raskem tunne jalgades on istuvas asendis ja eriti valus on lamavas asendis une ajal.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsimus tuleks esitada ortopeedile, kes on selle ala spetsialist.

Dr. Ain Pajos
Neuroloog
Neurodiagnostika