torked vasakus käsivarres ja jalas 25.07.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen 39-aastane naine. Nüüd juba oma nädalajagu tunnen juba ärgates vasakus käes tiuma valu ja teravaid torkeid käsivarre erinevates piirkondades. Päevajooksul juhtub sama ka vasaku jalaga - on kuidagi tuim ja ebamugav ja torgib siit ja sealt ning kord on tunda ka nagu nõeletorkeid vasakus puusas. Millest see võib tingitud olla? Millist arsti peaks külastama või milliseid proove andma?

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Soovitan Teile neuroloogi konsultatsiooni. Analüüse ei peaks enne mingeid tegema.
Edu soovides,
katrin kaarna