valu käsivarres 27.10.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Viimasel ajal on hakanud muret tekitama pidev valu vasakus käsivarres randmest küünarnukini - rohkem nagu peal ning välisküljel. Käsivart-küünarnukki-rannet katsudes kusagilt valus ei ole, rannet painutades, kätt sirutades või muud tehes valu suuremaks ei muutu, asjade haaramine lisavalu ei põhjusta, käe annab kenasti rusikasse suruda. Valu on pidev (mitte eriti tugev, aga pidevalt olemas) ning on selline tunne nagu see valu on "luu sees", ei ole lihasvalu. Raskusi käes eriti kanda ei taha - jõudu nagu on, aga ebamugavustunne suureneb koheselt, kui käele koormust anda.
Kätt vigastanud ei ole. Valu on olnud ka varem, aga siis on see päevaga möödunud.
Töötan pidevalt arvutiga, sageli sülearvutiga.
Millega võib tegemist olla ja kelle poole oleks mõtet pöörduda ning mida ise seni peale hakata?

Parimate soovidega,
S., 30.a.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoline on kõõlusetupe põletik, võimalik et kroonilisest ülekoormusest. Täpsem diagnoos on võimalik vaid ülevaatuse järgselt.

Dr. Ain Pajos