vasakus jalas hooti surin 76 aastat vana. 27.06.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Minul vasakus jalas hooti surin.Ravimitest võtan südamerohtu Betaloc Zok 50.Kui liiikuma hakkan,siis kaob ära.Valu ei ole.Tekkis see surin ,kui võtsin arsti soovitusel rahusteid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Surin ühes kohas viitab siiski jalanärvi kompressioonile, võimalik et muutuste tõttu alaseljas. Kui surin püsib, tuleks alustuseks teha pilt nimmelülidest.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika