Selgroo disk paigast ära 13.01.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Ammuse sporditrauma tulemusena on selgrool üks disk paigast ära. Juhtus see kui olin 17, praegu 28. Tol ajal valutas selg ainult siis kui sporti tegin (harjutasin Judot ja Jujitsut), muul ajal mitte. Viimasel ajal aga valutab ka muul ajal. Kohati ei saa isegi öösel magada, sest selg on valus.

Küsimus: mida oleks võimalik ette võtta? Kas seda on võimalik kuidagi paika tagasi saada, ilma operatsiooita? Kui opereerida, millises haiglas on selleks kõige paremad seadmed jne.?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Neile küsimustelesaab vastata peale läbivaatust ja Rö. ülesvõtetega tutvumist.

Dr. Ain Pajos