Saatekirja tõlgendus 21.11.22 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Mida tähendab saatekirja vastus:
Järeldus: Th8/9 diski kummumine paremal ja migratsiooniga üles, mis mõjutab duurakotti ja on kontaktis seljaajuga.
Kas on see midagi hullu?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

8 ja 9 rinnalülidevaheline disk on nihkunud paremale, on kontaktis seljaajuga ja võib põhjustada erinevaid vaevusi alates valudest selgroo rinnaosas kiirgumisega paremale roiete vahele ja ka erinevaId probleeme paremas jalas.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika